Taki początek

Zaktualizowano: 18 lut 2021

Dziś uruchamiam bloga. Mam nadzieję, że dla wszystkich nas będzie on pomocny.Chciałbym aby to miejsce uczyło. Uczyło w jaki sposób radzić sobie w tym co raz to większym cyber-świecie. Pokaże Wam jak radzić sobie z najczęstszymi problemami przy tworzeniu stron, tekstów i pozycjonowaniu. To miejsce ma też na celu szybką wymianę doświadczeń, tricków i pomysłów jak usprawnić Twoją i moją pracę.


2020 rok to nie tylko pandemia Covid'a-19. To przed wszystkim wielkie zmiany w sieci. Czas w którym "bycie on-line" nabrało całkowicie nowego znaczenia. Przez wielu uważane jako zło konieczne okazało się wybawieniem w kontaktach z klientami, przedstawieniu im swojej oferty, rozwoju przedsiębiorczości. Co raz to większe znaczenie z roku na rak odgrywał "internet" i sieć w naszym życiu ale rok 2020 przyśpieszył ten proces kilkukrotnie.


Czy wszyscy byliśmy gotowi na zmiany które nas spotkały w 2020 roku?

Niestety nie. Polegliśmy strasznie mocno.

Po kilku miesiącach rejestrowania tego co się dzieje, jak ludzie, firmy szukają rozpaczliwie rozwiązań aby ustrzec się przed skutkami pandemii wiem, że tego testu nie zdała większość z nas. I ja również.


Teraz nie jest to jednak czas aby płakać nad rozlanym mlekiem a wziąć się do pracy i szybko nadrobić zaległości. Niech ten czas będzie spożytkowany na naukę i doskonalenie się aby podobna sytuacja w przyszłości już nas nie spotkała.


Czego się więc dowiesz (jeśli zechcesz) ?

  • pokaże Ci co jest ważne przy budowaniu stron

  • trendy w designie stron

  • SEO czyli jak odnieść sukces w pozycjonowaniu

  • na co zwracać uwagę przy treściach na strony

i wiele wiele innych


Zapraszam częściej do tego miejsca, czekam Ciebie
1 wyświetlenie0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie