Jak dobrze wykonać stronę internetową

Responsywność

Tworzone strony są w 100% responsywne.

Oznacza to, że  wygląd strony dostosuje się różnych rozmiarów ekranu urządzenia na którym jest otwierana. Dzięki temu będzie czytelna i przejrzysta, niezależnie czy będzie przeglądana na tablecie, smartphonie, czy też komputerze. Umożliwia to dotarcie do bardzo licznej grupy odbiorców mobilnych, co przekłada się na większą ilość potencjalnych klientów. 

responsywnosc_uki kopia.png
iPad Air 2 Gold.png

W dobie, gdy używamy wielu urządzeń do przeglądania Internetu – zarówno komputera stacjonarnego, przenośnego oraz telefonu i tabletu, koniecznością jest, aby nasza strona internetowa dostosowywała się automatycznie do wymogów każdego z tych urządzeń. Takie właściwości ma strona responsywna. Najprościej można opisać ją właśnie jako stronę, która automatycznie dostosowuje się do rozdzielczości konkretnego urządzenia. Dzięki temu jest ona czytelna i wyświetla się poprawnie każdemu odbiorcy, co przekłada się na zainteresowanie przeglądających ją osób.

Funkcjonalność

Niezależnie, czy potrzebujesz sklep online, bloga, stronę firmy ze szczegółową ofertą, czy też wszystko w jednym - strony internetowe, które tworzymy nakierowane są na funkcjonalność, tak, aby sprostać oczekiwaniom Twoich klientów. Nie ważne, czy potrzebujesz, aby Twoi klienci mieli możliwość zarezerwować miejsca na organizowane przez Ciebie szkolenie, kupić Twój produkt, czy też wypełnić formularz zgłoszeniowy z zapytaniem o wycenę. Dla nas ograniczenia nie istnieją, a naszym celem jest sprostać Twoim potrzebom. 

1.png

wizualizacje

pliki do pobrania

tabele

Pozycjonowanie

Tworząc stronę zwracamy szczególną uwagę na to, aby bez dodatkowych kosztów Twoja nowa strona mogła zostać korzystnie wypozycjonowana. Pozwala to na osiągnięcie wysokich wyników w wyszukiwarkach, co oczywiście bezpośrednio przekłada się na większą ilość wejść i nowych klientów. Nasze strony internetowe zawsze uzyskują wysokie wyniki w wyszukiwarce Google.

Grafika

Oryginalne i piękne projekty graficzne. Pierwsze co się rzuca w oczy po wejściu na stronę www to oczywiście jej wygląd. To od projektu graficznego zależy jak strona zostanie odebrana i czy potencjalni klienci będą chcieli na niej pozostać i zapoznać się z jej treścią. Dlatego tak dużą uwagę przykładamy to tego, aby strona wyglądała profesjonalnie, zapadała w pamięć i przyciągała uwagę. Wiemy, że sukces Twojej firmy w bardzo dużej mierze zależy od wyglądu strony www, a zadaniem naszych grafików jest sprawić, aby wyglądała najlepiej, jak to możliwe. Strony internetowe to nasza specjalność.

05.png